Agenda

<<  November 2017  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
ZSC'62 3
Indeling ZSC'62 3 ook bekend.
zaterdag 13 juli 2013 08:41

ZSC'62 3 komt uit in de reserve 4e klasse 01 en komt de volgende ploegen tegen:

  1. Brouwershaven 1
  2. Bruse Boys 3
  3. DFS 2
  4. Duiveland 3
  5. Heer Arendskerke 3
  6. Kapelle 3
  7. MZC'11 3
  8. SSV'65 3
  9. Wemeldinge 2
  10. Wolfaartsdijk 2
  11. Yerseke 3
  12. ZSC'62 3
 
Valkenburg 11/14 mei 2012
Geschreven door Jeroen Botty   
zaterdag 17 maart 2012 02:21

We zijn zo ver , het programma en bijbehorende kosten zijn bekend !

Wat gaan we doen ?

  • Vertrek vrijdagmiddag vanaf sportveld ZSC.
  • Na aankomst op Landal de Cauberg zullen we een hapje gaan eten en een voorzichtig pilsje drinken.

 

Laatst aangepast op zaterdag 17 maart 2012 02:23
 
What happens in Zandvoort, stays in Zandvoort…. NOT !!!!
dinsdag 31 mei 2011 14:18

 What happens in Zandvoort, stays in Zandvoort….

NOT !!!!!

Laatst aangepast op woensdag 01 juni 2011 13:15
 
Geslaagd 40+ toernooi, ZSC 4e
maandag 04 april 2011 08:13

Afgelopen vrijdagavond speelden het sterren assemble uit scharendijke het eerste 40+ toernooi te Zierikzee, deze avond stond bol van aktie, scherpe paasjes en strijd voor elke meter.

Zsc zat in de poule des doods, zo mocht het aantreden tegen Mevo en DFS. De eerste wedstrijd was tegen de oudjes van DFS, deze wedstrijd eindigde in een bloedeloze 0-0 en de 2e wedstrijd werd ook gelijkgespeeld, zo kwamen de rood witten niet verder dan een 1-1 tegen Mevo. Toch wist ZSC zich te plaatsen voor een duel om 3e en 4e plaats, deze wedstrijd waarin ZSC veel kansen misten verloor het met 0-3 van Ouwerkerk.

 

 

 

 

 

Laatst aangepast op maandag 04 april 2011 12:30
 
Competitie indeling bekend voor ZSC 3
Geschreven door Johan van Kuijk   
maandag 12 juli 2010 18:44
Het derde komt komend seizoen uit in de 4 klas reserve tegen de volgende tegenstanders.

1. Bruse Boys 3
2. Duiveland 3
3. FC Dauwendaele 4
4. Heer Arendskerke 3
5. MEVO 2
6. NOAD'67 3
7. Rillandia 3
8. Tholense Boys 2
9. Wemeldinge 2
10.Wolfaartsdijk 2
11. Yerseke 3
12. ZSC'62 3
Normal 0 21 false false false NL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Het derde komt komend seizoen uit in de 4 klas reserve tegen de volgende tegenstanders.
 
1. Bruse Boys 3
2. Duiveland 3
3. FC Dauwendaele 4
4. Heer Arendskerke 3
5. MEVO 2
6. NOAD'67 3
7. Rillandia 3
8. Tholense Boys 2
9. Wemeldinge 2
10.Wolfaartsdijk 2
11. Yerseke 3
12. ZSC'62 3
Laatst aangepast op maandag 12 juli 2010 18:45
 
Meer artikelen...
<< Start < Vorige 1 2 3 Volgende > Einde >>

Pagina 2 van 3