Agenda

<<  September 2017  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
ZSC'62 1
Oefen / bekerprogramma ZSC'62 1 en 2
Geschreven door Henry   
zondag 20 augustus 2017 17:14

22 aug. 20:00 ZSC'62 1 -'s-Heer Arendskerke 1

26 aug. 14:30 Stellendam 1 - ZSC'62 1

29 aug. 19:45 NTVV 1 - ZSC'62 1

02 sept 17:00 Hulsterloo 1 - ZSC'62 1 (Beker)

05 sept 19:30 Duiveland 1 - ZSC'62 1

09 sept 14:30 ZSC'62 1 - Domburg 1 (Beker)

12 sept 19:30 Veere 1 - ZSC'62 1

15 sept 14:30 Wolfaartsdijk 1 - ZSC'62 1 (Beker)

Laatst aangepast op donderdag 24 augustus 2017 18:28
 
Tegenstanders ZSC'62 1, 2 en 3 bekend (competitie)
Geschreven door Henry   
zaterdag 22 juli 2017 18:39

Tegenstanders ZSC 1  (3e klasse B)

  1. Seolto 1

  2. Rillandia 1

  3. ZSC'62 1

  4. Duiveland 1

  5. NOAD'67 1

  6. Wieldrecht 1

  7. DHV 1

  8. WHS 1

  9. VVC'68 1

  10. Krabbendijke 1

  11. Kogelvangers 1

  12. Tholense Boys 1

  13. Jonge Spartaan 1

  14. De Fendert 1

 
John Tahapary ook in 2017-2018 trainer/coach 1e selectie
Geschreven door bestuur   
woensdag 04 januari 2017 13:59

We zijn blij dat er gisteravond overeenstemming is bereikt met John Tahapary. John is ook volgend seizoen nog trainer van ZSC 1.

 
De voorbereiding gaat beginnen!
Geschreven door Bestuur   
zondag 31 juli 2016 20:21

Dinsdag 2 augustus begint de selectie van ZSC 1 om 19:30 aan de voorbereiding!

Er wordt op maandag, dinsdag en donderdag om 19:30 getraind. Op zaterdag start de training om 10:00

het oefenprogramma voor ZSC 1 is als volgt: 9 augustus 19:45 Stellendam 1 - ZSC'62 1 (2-1), 13 augustus 14:30 ZSC'62 1 - De Jonge Spartaan 1 (2-3)

16 augustus 20:00 ZSC'62 1 - Melissant 1.

Dinsdag 9 augustus begint het tweede om 20:00 aan haar voorbereiding!

Laatst aangepast op zaterdag 13 augustus 2016 18:58
 
Indeling ZSC1 2016-2017
Geschreven door pzc   
vrijdag 01 juli 2016 09:17

Het eerste elftal is ook dit jaar weer ingedeeld in de vierde klasse B. Deze bestaat dit jaar uit de volgende 14 teams:

Vierde klasse B: Apollo’69, Hansweertse Boys, Cadzand, Kwadendamme, OFB,  SC Stavenisse, Smerdiek, SPS, Vosmeer, Waarde, Wemeldinge, WIK’57, Wolfaartsdijk, ZSC’62.

Laatst aangepast op zondag 31 juli 2016 20:16
 
<< Start < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 25